Předřazený zápis: Tak trochu jiná reklama

predrazeny_zapisPřirozenou touhou všech firem, ale i jiných subjektů, které se prezentují na internetu, je být ostatními nalezen co nejlépe. Být nalezen svou cílovou skupinou, která je pro danou firmu co nejvíce relevantní, a samozřejmě také na co nejprestižnějším místě. Protože jsme si těchto požadavků plně v Evropské databance vědomi, rozhodli jsme se tuto možnost být viděn a snadno vyhledán našim klientům poskytnout.

Kvalitní firemní katalog je základ pro úspěšný předřazený zápis


Základem všeho a nutným předpokladem úspěchu je kvalitní firemní katalog. Vyvinuli jsme tedy firemní katalog zcela nový, ve kterém se spojují naše mnohaleté zkušenosti z fungování naší infolinky a mnoha let provozování informačního portálu www.edb.cz.

Výsledkem je pak náš moderní katalog firem s jednoduchým a intuitivním ovládáním. 

 Predrazene_zapisy

Předřazený zápis v horní části katalogu firem

V rámci tohoto firemního katalogu Evropské databanky může klient pohodlně a naprosto cenově dostupně prezentovat svoji firemní značku, poskytované služby či výrobky - vždy dle vlastního přání, a to prostřednictvím speciálních předřazených zápisů. Takováto reklama klienta je pak vždy umístěna v horní části seznamu firem, přičemž si klient zvolí požadavky na podobu textu jeho reklamy, poutavý titulek a také podobu obrázku či loga.

Podobu předřazeného zápisu lze měnit v průběhu času

Protože je náš katalog včetně těchto předřazených zápisů živým systémem, klient si kdykoli v průběhu trvání své reklamy může požádat o změnu kterékoli z částí textu. Změnil se vám v průběhu roku předmět podnikání, nebo už se vám podoba vašeho předřazeného zápisu zkrátka přestala líbit? Nevadí. Text jednoduše přepíšeme, obrázek změníme. Vše samozřejmě zdarma.

Jasné cílení předřazeného zápisu

Předřazený zápis lze umístit do různých kategorií firemního katalogu dle klientova zaměření či přání. Cena reklamy ve formě předřazeného zápisu se pak odvíjí od návštěvnosti této dané kategorie. Doba trvání reklamy na předřezaném zápisu lze zvolit na čtvrt, půl roku nebo celý rok, přičemž u delších období jsou pro klienta ze strany Evropské databanky připraveny další zajímavé bonusy.

Bonus: Reklama z předřazeného zápisu i v jiných částech webu EDB zdarma

Evropská databanka si pro své klienty ovšem připravila ještě vylepšení tohoto reklamního produktu. Sdělení z předřazeného zápisu se totiž zobrazuje v pozměněné grafické podobě také v rámci stránek se zápisy firem, které jsou zařazeny do stejného oboru katalogu. A to je v oblasti předřazených zápisů naprostá rarita. Přitom však přirozeně dodržujeme pravidlo, že na prezentaci samotného klienta je vždy a pouze jeho vlastní reklama – to je pro Evropskou databanku samozřejmost.

Již výše jsme napsali, že se cena za zveřejnění předřazeného zápisu odvíjí od návštěvnosti dané kategorie. Bonusem ale je, že zobrazování „přidaných“ reklam na jednotlivých stránkách firem v dané kategorii je zcela ZDARMA. Přitom jde o zobrazování na stovkách až tisících firem.

 EDB_doporuuje

Analýza a vyhodnocení kampaně předřazených zápisů

Po skončení kampaně náš klient získává kompletní statistiku za celou dobu trvání, a to po jednotlivých dnech, včetně grafů zobrazení a prokliků jak v kategoriích, tak na stránkách firem.

Předřazené zápisy EDB: Relevantní a výkonná reklama v jednom

Toto revoluční provedení předřazených firemních zápisů tedy umožnilo spojit dva základní prvky úspěšné reklamy – relevanci a výkon. Způsob dobře zavedené a stále velmi oblíbené reklamy se nám podařilo posunout o krok dál.

Takže nyní už stačí předřazené zápisy EDB – tak trochu jinou reklamu - jen vyzkoušet. Náš odborný poradce vám navrhne tu nejlepší kombinaci oborů, které budou dávat ten nejlepší výkon při nejnižší ceně. 

Chcete-li se dozvědět ještě více, podívejte se na naši nabídku služeb. Se vším Vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte našeho specialistu

Aleš Šturza

Ing. Aleš Šturza

tel: 548 131 914

ales.sturza@edb.czčeština cz slovenčina sk English en Deutsch de polski pl španělština es italština it