Proč si pořídit vlastní web?

vyroba-webuUž dávno se nedá říci, že internet používáme. Na internetu zkrátka žijeme. Internet je nejen základním komunikačním prostředkem mladé generace, ale čím dál ve větší míře slouží také generaci starší, která už postupně chápe výhody internetem poskytované. Internet funguje jako kanál, na kterém jeho uživatelé nalézají zábavu, práci, komunikují přes něj s přáteli, zapojují se do sociálních sítí a v neposlední řadě hledají informace a nakupují. 

Cesta, jak dát vědět o našich službách a výrobcích

Pokud dnes nakupujeme, je mnohem jednodušší hledat informace o zboží na internetu, než v tlustých tištěných katalozích se zbožím. Ty už patří minimálně do minulého desetiletí, ne-li hlouběji do historie. I přes obrovský obchodní potenciál internetu si však tuto skutečnost řada podnikatelů, živnostníků nebo třeba umělců stále nepřipouští.

Přimějte zákazníky rozhodnout se pro váš produkt

Je však potřeba si uvědomit, že pokud cokoli nabízíme, ať už se jedná o služby či produkty, není pro získání nových zákazníků nic jednoduššího a efektivnějšího, než se prezentovat v největší informační databázi světa a pořídit si vlastní kvalitně provedený web. Vždyť podle výzkumu Consumer Commerce Barometru až dvě třetiny uživatelů (62%) před koupí zkoumá zboží nejprve na internetu, tak proč toho nevyužít.

Vlastní klientelu už mám, tak na co mít web?

Webová prezentace je ale vhodná i v případě, že o zákazníky nemáme nouzi. Pokud své zákazníky nechceme dříve nebo později poslat ke konkurenci, je dobré jim dopřát možnost najít si například otevírací dobu, ceník, telefon do prodejny nebo cestu, jak se k nám dostanou. Samozřejmě tak, aby informace bylo snadné najít on – line z pohodlí domova nebo prostřednictvím chytrého telefonu přímo na cestě k vám. Informace a propagace na vlastním webu je přitom snadná a rozhodně nikoho nezruinuje.

web

       Vlastní web je dobré mít, protože…

             … kdo není na internetu, jako by nebyl

… když někdo něco hledá, nejdřív se podívá na internet

            … čím dál víc lidí přes internet nakupuje

             … není vůbec složité a drahé jej získat

 

Evropská databanka web pro vaši společnost navrhne a vyrobí přímo podle vašich požadavků a potřeb. Ať už budete potřebovat kterýkoli typ webu, Evropská databanka je tu pro vás. 

Kontaktujte našeho specialistu

Aleš Šturza

Ing. Aleš Šturza

tel: 606 754 156

ales.sturza@edb.cz

 

 

čeština cz slovenčina sk English en Deutsch de polski pl španělština es italština it