K čemu jsou dobré databáze firem od Evropské databanky?

eshopKaždý pracovník obchodu nebo markeťák tohle zná. Oslovení odběratelů, vyhledání vhodných dodavatelů, zrealizování direct mailingu, stejně jako třeba zajištění schůzek pro obchodníky. Ke všem těmto činnostem pro správné fungování vašeho podnikání potřebujete kvalitní informace. Kde ale informace o firmách najít? Řešením jsou internetové databáze firem, které vše potřebné přináší doslova na stříbrném podnose, jednoduše a rychle.

Databáze firem nejsou přežitek. Informace o firmách jsou potřeba stále

Databáze firem_3IT svět se za posledních 20 let posunul hodně dopředu. Z disket jsou terové disky, první mobily o velikosti kanystru se výrazně zmenšily a navíc zchytraly. Svět obepnula pavučina Internetu, na kterém se dozvíme skoro všechno. Věc, která ale zůstává i s technologickým pokrokem stále stejná, je fakt, že chceme-li vytvářet jakoukoli marketingovou akci nebo s čímkoli obchodovat, potřebujeme důležitá data - nejen názvy firem, ale důležité telefony, adresy, e-maily a tak dále.

Spolehlivá databáze firem vám ušetří čas i nervy

Informace o firmách si sice můžeme ručně vyhledat běžně na internetu, to ano. Takovýmto složitým vybíráním většího množství dat je však kvalifikovaná možná leda Popelka a běžnému smrtelníkovi by se do toho těžko chtělo. Proto jsou tady databáze firem, které Vám ušetří čas a nervy a nabídnou Vám přesně ty informace o firmách, které hledáte.

Databáze firem aktualizovaná 24 000krát do měsíce, to je EDB

Databáze firem_2Evropská databanka se zabývá právě oborem databáze firem již od svého vzniku na počátku devadesátých let, tedy více než dvě desetiletí. Díky těmto letitým zkušenostem a nepřetržitému budování vlastní databáze firem tak může nabídnout něco podobného, jako je k vidění například na Seznamu nebo na Centrum, avšak Evropská databanka ve skutečnosti nabízí mnohem více - právě potřebná data a podrobné informace o firmách pro vaše obchodování ze své vlastní databáze. Tato nejaktuálnější databáze firem v České republice je měsíčně více než 24 000krát aktualizována a neustále doplňována. A nebudeme lhát, když namítneme, že celých více než 20 let zájem o informace o firmách z naší databáze firem nijak neopadá, naopak.

Jak získat informace o firmách z databáze firem EDB?

Získávání informací o firmách jsme dotáhli k maximálnímu uživatelskému komfortu. Stačí jednoduchý výběr z nejžádanějších selekcí. Tyto nejvíce poptávané pravidelně aktualizované obory z naší databáze firem jsou pro vás připravené v Excel souboru. Získat můžete například databáze firem podle oborů, lokality a právní formy nebo třeba dle charakteru jejich činnosti.

Databáze firem_1Vzorek z databáze firem k vyzkoušení ZDARMA

Abyste nekupovali zajíce v pytli, nabízíme samozřejmě bezplatné stáhnutí vzorku databáze firem k posouzení její kvality. Teprve poté, co se přesvědčíte, že naše informace o firmách jsou pro Vás to pravé, objednáte si plnou verzi.

Informace o firmách na míru a v přehledné tabulce

Váš specifický výběr informací o firmách pro Vás rádi vypracujeme. Stačí jen popsat Váš požadavek a my Vám pošleme výběr dat z naší databáze firem přesně podle Vašeho individuálního požadavku. 


Potřebujete poradit ohledně výběru databáze firem? Obraťte se na
 našeho specialistu

Aleš Šturza

Ing. Aleš Šturza

tel: 548 131 914

ales.sturza@edb.cz

čeština cz slovenčina sk English en Deutsch de polski pl španělština es italština it