Salon Angelina

Díky úzké spolupráci s Evropskou databankou jsem se stala nejúspěšnějším prodejcem svého nového produktu - liposukce zmražením přístrojem Zeltiq - za první měsíc prodeje v Evropě!

Jmenuji se Miluše Rabinská a jsem majitelkou kosmetického Salónu Angelina. Chtěla bych touto cestou poděkovat Evropské databance za spolupráci - letos oslavíme společných 14 let.

V roce 1998 naše spolupráce odstartovala. Tehdy pro nás bylo důležité být na lince 14 000 a být na internetu. Vytvořili jsme firemní profil mého salónu včetně loga, obrázků salónu - www.edb.cz/salonangelina. To pro nás bylo naprosto dostačující. Přidali jsme internetové inzeráty, které jsou krásně vidět na internetu, a ty jsme pravidelně obměňovali - kadeřnické služby, permanentní make up, lymfoven, solárium, ... Tyto inzeráty fantasticky zafungovaly! Den po vystavení začaly volat a objednávat se zákaznice.

Dále jsme využívali adresy, které jsme z EDB mohli čerpat. Např. jsem nechala připravit kontakty na kosmetické salóny z ČR a oslovila jsem je s možností spolupráce - dodnes s některými z nich spolupracuji. Jezdím do těchto salónů provádět permanentní make up.

V červenci 2011 jsem začala s novým produktem - Liposukce zmražením Kryolipolýza přístrojem Zeltiq - jsme tři firmy v ČR, které umí tuto liposukci. Tento revoluční produkt si vyžaduje velkou propagaci. Obrátila jsem se na Evropskou databanku, zda mi umí pomoci.

Pomohli!

  • Výroba nového webu - www.tukykledu.cz
  • PPC kampaně - Google, Seznam, Facebook
  • Další internetové inzeráty jsme zadali
  • Adresy - obeslali jsme s nabídkou

Teď chystáme bannerovou kampaň a chystáme další internetovou stránku.

EDB je naším skutečným partnerem, který se významně zasloužil o naše úspěchy.

Ještě jednou děkuji za spolupráci!

čeština cz slovenčina sk English en Deutsch de polski pl španělština es italština it