Volné pozice

Evropská databanka a.s.

MARKETINGOVÝ KONZULTANT/MARKETINGOVÁ KONZULTANTKA

Pro prodej kvalitních služeb Evropské databanky služeb hledáme v rámci ČR uchazeče na pozici

Náplň práce:

  • vyhledávání nových klientů/obchodních případů
  • příprava a vedení jednání a prezentace služeb EDB
  • analýza a výběr vhodných produktů
  • poskytování poprodejní péče zákazníkům

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • samostatnost
  • nadšení pro obchod
  • zkušenost s aktivním obchodem s prokazatelnými výsledky
  • řidičský průkaz
  • uživatelská znalost PC
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti, zodpovědnost
  • vůle a energie učit se novým věcem
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • nadšení pro obchod a ochotu na sobě pracovat

Nabízíme:

  • velmi zajímavou obchodní činnost na ŽL
  • práci v silné stabilní společnosti – 23 let na českém trhu
  • podporu asistentky telemarketingu, která Vám bude domlouvat obchodní schůzky
  • profesionální zaškolení,
  • pružnou pracovní dobu,
  • oblast působnosti v okolí Vašeho bydliště
  • nástup možný dle dohody
  • motivační odměňovací systém
  • nadstandardní provize
  • nástupní odměna 15 000 Kč + motivační provize až 25%
  • mobilní telefon ...
  • školení v oblasti marketingu a obchodu na nejvyšší úrovni
  • možnost profesního růstu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, klikněte zde.
Pokud máte jakékoliv dotazy obraťte se, prosím, přímo na provozního ředitele
Ing. Dalibora Duška, tel: 602 581 185

Ing. Dalibor Dušek
Hviezdoslavova 1196/53a, 62700 Brno, Česká republika

čeština cz slovenčina sk English en Deutsch de polski pl španělština es italština it